Przenośniki taśmowe

Udostępniamy Państwu przenośniki (transportery) taśmowe znajdują szerokie zastosowanie w niemal
wszystkich gałęziach przemysłu. Dzięki dużej różnorodności i szerokiej gamie taśm transportowych
można je wykorzystywać do różnorodnych produktów, są idealne do transportu zarówno lekkich, jak i ciężkich materiałów oraz ładunków sypkich i drobnicowych. Znajdują również zastosowanie w liniach montażowych, w pracach magazynowych, w rolnictwie itp..

Przenośniki (podajniki) taśmowe cechują się stabilną konstrukcją ramy i podpór wykonanych z profili stalowych, stali węglowych, chromoniklowych, bądź aluminiowych. Taśma transportowa ślizga się po specjalnym blacie stalowym lub z tworzywa. Ruch taśmy może być jedno lub dwukierunkowy. W zależności od specyfiki materiału, procesu technologicznego i warunków zabudowy przenośniki wykonujemy w wersji otwartej lub zamkniętej. Na końcach przenośnika zamocowane są: rolka napędowa lub elektro-bęben, rolka zwrotna oraz układy napinający. Jako napęd może być zastosowany silnik elektryczny z przekładnią (motoreduktor) lub elektro-bęben. Możliwe jest również stosowanie w przenośnikach taśmowych układu rewersyjnego kierunku transportu. Występujący w przenośnikach
taśmowych układ napędowy oraz taśma transportująca są dobierane indywidualnie do potrzeb Klienta. Ponadto produkujemy przenośniki taśmowe łamane w układzie L lub Z, skośne, dwupoziomowe. Zdarzają się sytuacje gdy założonego zadania nie można zrealizować przy pomocy jednego transportera. W takich przypadkach konieczne jest wykonanie zespołu przenośników.

Produkty dostępne w naszej ofercie odznaczają się bardzo prostą, a zarazem wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją. Zapewniamy w prosty i szybki sposób samodzielne skonfigurowanie urządzenia przez pracowników naszej firmy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zbudujemy transporter o ściśle określonych przez odbiorcę parametrach w bardzo dogodnym czasie. Dysponujemy obszernym magazynem części zamiennych w przypadku serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz zasobami ludzkimi umożliwiającymi w bardzo krótkim czasie wykonać wszelkie niezbędne wymiany i naprawy. Skraca to przestój przenośników, oraz maszyn z nimi współpracujących do minimum.