O FIRMIE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów firma Azteco Technology Consulting Sp. z o.o. zajmuje się pełnym wsparciem produkcji maszyn, urządzeń technologicznych i konstrukcji stalowych. Najprostszym sposobem przedstawienia Naszej działalności jest podanie trzech zakresów w których jesteśmy do Państwa dyspozycji są to: MASZYNY PRZEMYSŁOWE, DOTACJE UNIJNE, oraz KSIĘGOWOŚĆ I DORADZTWO. Każda firma, w której te oto czynniki działają na najwyższym poziomie jest w stanie znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce na rynku, a my jesteśmy my po to by w tym Państwu pomóc.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji pojedynczych urządzeń, jak i również realizacją kompletnych linii technologicznych wraz z urządzeniami i systemami współpracującymi transportu ciągłego dla branż: chemicznych, przemysłu spożywczego, przemysłu chłodniczego, recyklingu, materiałów budowlanych, hutnictwa, energetyki i kruszyw. Nasza Kadra to młodzi, kreatywni inżynierowie i konstruktorzy, wykwalifikowani operatorzy obrabiarek, spawacze, monterzy, oraz serwisanci. W procesie konstruowania istotne dla Nas jest zwiększenie wydajności, poprawa jakości w zakładzie, oraz obniżenie kosztów eksploatacji. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie wykorzystując potencjał i doświadczenie firmy, realizując inwestycje „pod klucz”. Mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę zaczynając od doradztwa technicznego, przygotowania projektu, po montaż i uruchomienie urządzeń. Zapewniamy serwis pogwarancyjny, oraz części zamienne.

Dodatkowo wspieramy naszych Klientów, świadcząc dla nich usługi księgowe, doradcze i outsourcingowe. Skupiamy się na rozwiązaniach gwarantujących optymalizację kosztów, podnoszących kulturę biznesu, oraz gwarantujących bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Każdego dnia pomagamy budować i rozwijać działalność naszych Klientów. Służymy również pomocą w pozyskiwaniu środków unijnych, w postaci pożyczek lub bezzwrotnych dotacji.

Działamy kompleksowo, dopasowując możliwe rozwiązania do Państwa potrzeb. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się dokładnie z naszą ofertą.

Jeśli chcecie Państwo zadać pytania i uzyskać szybko odpowiedź, prosimy kierować korespondencję pod adres e-mail:

zapytania@aztecotechnology.pl